Noc filmowa

To wręcz niebywałe, ale nasi uczniowie z klas 7 i 8 spędzili w dniu 15.06. 2022 r. z własnej, nieprzymuszonej woli 5 kolejnych godzin zegarowych w szkole.

A to za sprawą " Nocy filmowej" organizowanej przez Samorząd Uczniowski. Okazuje się, że z sali gimnastycznej mozna blyskawicznie wyczarować salę kinową. Do realizacji tego pomysłu przyłączyli się nauczyciele i rodzice w roli opiekunów. Można było zabrać karimarę, kocyk oraz poduszkę. Tak, aby było wygodnie. Podczas "Nocy filmowej" uczniowie oglądali filmy, a przerwy między seansami urozmaicali sobie rozmowami.

Podziękowania dla nauczycieli p. Bartosza Malinowskiego, p.Katarzyny Lewandowskiej oraz dla rodziców: p. Marty Kozłowskiej, p. Magdaleny Bartosik oraz dla państwa Karoliny i Karola Blejwas za opiekę nad uczniami.