Mikołajki nie z tej bajki!

6 grudnia był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Z okazji mikołajek Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich uczniów naszej szkoły wiele niespodzianek.

Jedną z nich był konkurs " Mikołajki nie z tej bajki". Konkurs polegał na samodzielnym zaprojektowaniu świątecznego stroju.

Od samego rana podekscytowani uczniowie paradowali po szkolnych korytarzach, prezentując wymyślne przebrania. Świąteczne piosenki na przerwach oraz przygotowane przez Radę Rodziców świąteczne kawiarenki pełne pachnących domowych wypieków, dopełniały wyjątkowego nastroju w szkole.

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się na sali gimnastycznej. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje wyjątkowe stroje w rytmach świątecznej muzyki przed całą społecznością uczniowską.

Jury w składzie: Pani dyrektor Wiesława Matlejewska, Pani Kinga Konieczka oraz Pani Wioletta Tomczak musiały się bardzo natrudzić, aby wyłonić ostatecznie zwycięzców.

Nagrody dla uczniów ufundowała Rada Rodziców. Dla zwycięzców z klas I-III były to " Pudła pełne niespodzianek" dla uczniów z klas IV- VIII vouchery do " Centrum handlowego Ferio".

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za pomoc w organizacji mikołajek. Dzięki Wam ten dzień był dla nas wszystkich wyjątkowy, pełen zabawy, pyszności i radości. Składając najserdeczniejsze życzenia świąteczne, cieszymy się na dalszą współpracę i kolejne realizacje pomysłów.